Неймовірна крута сумка під спортивний одяг або в дорогу.
Шкіра першого сорту, якісне виконання - виріб з цупкої шкіри Crazy Horse в темно-коричневому кольорі.
Щільна натуральна шкіра Crazy Horse, якісна робота і простота дизайну - все це було втілено в цій сумці. Завдяки своїм особливостям шкіра Crazy Horse "запам'ятовує" дотику і на її поверхні утворюються природні потертості, які з часом надають виробу вінтажний вид і неповторність. При цьому всі потертості і сліди легко прибрати, злегка потерши пальцем або м'якою ганчіркою по шкірі.. Якісна металева фурнітура.
Сумка має безліч кишень, а саме:
- спереду відділення з розширенням;
- бокові кишені з розширенням;
- ззаду кишення на блискавці;
- всередині два бокових відділення.
Плечовий пасок дублюється шкірою та ременевою стропою.
Підкладка з цупкої тканини.
Розмір 40*25*20 см
Відео огляд тут
Про шкіру: Crazy Horse - це шкіра ВРХ (велика рогата худоба) з ефектом старіння. Даний ефект виходить за рахунок оригінальної фінішної обробки: нанесення тугоплавких воску на поверхню шліфованого краста. Колір фінішу темніше ніж фонової колір шкіри, в результаті з'являється властивості змінювати колір в місцях вигину, натягу або заломів. Також особливості цієї шкіри є те, що на ній залишаються подряпини, які самостійно видаляються при користуванні виробом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 050 ₴










