Відмінною альтернативою стандартної сумочки виступає рюкзачок з натуральної шкіри. Головне достоїнство ранця - його практичність, функціональність:
максимум комфорту;
регульовані м'які лямки;
відсутність скутості рухів (звільняються руки);
збереження початкової форми завдяки шкірі, яка не деформується в процесі експлуатації;
наявність внутрішніх кишень і відділень.
При цьому підібрати можна будь-який вид виробів, який буде гармонійно поєднуватися з основним стилем в одязі, кольоровою гамою, взуттям.
Рюкзак представлений в чорному кольорі з натуральної шкіри ВРХ (глянцева поверхня). Щільна натуральна шкіра, якісна робота і простота дизайну - все це втілено в цьому виробі. Шкіра має гладку і глянцеву поверхність.
Шкіра щільна і має красиву фактуру! Якісна металева фурнітура (металевий фастекс).
Передбачено два основні великі відділення (для ноутбука або документів розмір А4) + дві кишенька попереду + всередині бокова кишення.
Розмір: 40х29х14 см
Відео огляд тут
Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | рюкзак |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Підкладка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Великий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип шкіри | Шкіра КРС |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
- Ціна: 12 000 ₴












